Mājas > Produkti > SFP uztvērējs > 155M-1.25G SFP

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

SFP OC3 IR1 OC3, SFP OC3 LR1 OC3, SFP OC3 LR2 OC3 OC3 155M Cisco SFP Modules Dual Fiber vienotā režīmā 1310nm 10 ~ 80km LC

SFP transceivers ir augstas veiktspējas, izmaksu efektīvu moduļi, atbalstot 155MB datu pārraides ātrumu un 20km pārraides attālums ar SMF.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Funkcijas

Līdz pat 155MB likmes datu

1310nm FP lāzera un PIN fotodetektoru 20km pārvades Compliant SFP MSA un SFF 8472 ar abpusējo LC tvertne digitālās diagnostikas uzraudzību:

Kalibrēšanas iekšējās vai ārējās kalibrēšanas saderīgs ar RoHS

+ 3.3 v vienas barošanas avotu ekspluatācijas gadījumā temperatūra: standarta: 0 +70 ° C Industrial: -40 uz +85 º C


Lietojumprogrammas

SDH STM-1, S-1.1, L-1.1, L-1.2

SONET OC-3 IR1 LR1, LR2

Citas optiskā saites


Apraksts

SFP transceivers ir augstas veiktspējas, izmaksu efektīvu moduļi, atbalstot 155MB datu pārraides ātrumu un 20km pārraides attālums ar SMF.

Uztvērējs sastāv no trīs sadaļām: FP lāzera raidītājs, kas integrēts ar impedances trans preamplifier (TIA) un vadības bloku MCU PIN fotodiode. Visi moduļi atbilst klases es lāzeru drošības prasības.

Transceivers ir saderīgi ar SFP vairāku avotu nolīgums (PPL) un SFF 8472. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet SFP MSA.



Absolūto maksimālo vērtējumu

1. tabula - absolūto maksimālo vērtējumu

Parametrs

Simbols

Min

Max

Vienība

Barošanas spriegums

Vcc

-0.5

4.5

V

Uzglabāšanas temperatūra

Ts

-40

+85

° C

Ekspluatācijas mitrums

-

5

85

%


Ieteicamās darbības apstākļus

2. tabula - ieteicamās darbības apstākļus

Parametrs

Simbols

Min

Tipisks

Max

Vienība

Darba temperatūru gadījumā

Standarta

TC

0

+70

° C

Rūpniecības

-40

+85

° C

Barošanas spriegums

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

Strāvas padeves pašreizējā

ICC

300

mA

Datu pārsūtīšanas ātrums

155

MB/s


Elektrisko un optisko īpašību

OFSS-1303-20 x (D): (FP un PIN, 1310nm, 20km sasniegt)

3. tabula - optisko un elektriskās īpašības

Parametrs

Simbols

Min

Tipisks

Max

Vienība

Piezīmes

Raidītājs

Centrs viļņa

Λc

1260

1310

1360

nm

Spektrālā platums (RMS)

∆λ

4

nm

Vidējā izejas jauda

Uzmeta lūpu

-14

-8

DM

1

Ekstinkcijas koeficients

ER

9

dB

Datu ievade šūpoles diferenciālo

VIN

400

1800

mV

2

Diferenciāļa ievades Impedance

ZIN

90

100

110

TX atspējošana

Atspējot

2.0

Vcc

V

Iespējot

0

0.8

V

TX vaina

Vaina

2.0

Vcc

V

Normal

0

0.8

V

Uztvērējs

Centrs viļņa

Λc

1260

1580

nm

Uztvērēja jutība

-32

DM

3

Uztvērējs pārslodzes

-3

DM

3

LOS de aizstāvēt

LOSD

-34

DM

LOS Assert

LOSA

-45

DM

LOS Histerēzes

1

4

dB

Datu izvades Swing diferenciālis

Vout

370

1800

mV

4

LOS

Augsta

2.0

Vcc

V

Zema

0.8

V


Piezīmes:

1 optiskās jaudas ir ķēries klāt SMF.

2. PECL ievades, iekšēji AC kopā un tika pārtraukta.

3. mēra ar PRBS 223 1 testa paraugu @155Mbps, BER ≤1 × 10-10

4. iekšēji AC kopā.


Elektrisko un laika

4. tabula - laika un elektrisko

Parametrs

Simbols

Min

Tipisks

Max

Vienība

TX Disable noliegt laiku

t_on

1

MS

TX Disable aizstāvēt laiks

t_off

10

µs

Laiks līdz inicializēt, ieskaitot vaina Tx Reset

t_init

300

MS

TX vaina aizstāvēt laiks

t_fault

100

µs

TX atspējošana uz Atiestatīt

t_reset

10

µs

LOS aizstāvēt laiks

t_loss_on

100

µs

LOS de aizstāvēt laiks

t_loss_off

100

µs

Sērijas ID pulksteņa ātrums

f_serial_clock

400

KHz

MOD_DEF (0:2)-augsta

VH

2

Vcc

V

MOD_DEF (0:2)-Low

VL

0.8

V


Diagnostika

5. tabula – diagnostika specifikācija

Parametrs

Diapazons

Vienība

Precizitāte

Kalibrēšanas

Temperatūra

0 +70

° C

± 3 ° C

Iekšējo/ārējo

-40 līdz +85

Spriegums

3,0 līdz 3.6

V

±3%

Iekšējo/ārējo

Slīpo strāvu

0 līdz 100

mA

±10%

Iekšējo/ārējo

TX Power

-14 līdz -8

DM

±3dB

Iekšējo/ārējo

RX Power

-28 līdz -3

DM

±3dB

Iekšējo/ārējo


Diagnostikas digitālajā atmiņas kartē

Transceivers sniegt sērijas ID atmiņas saturs un diagnostikas informāciju par pašreizējo ekspluatācijas apstākļos, 2 vadu seriālo interfeisu (SCL, SDA).

Diagnostisko informāciju ar iekšējās kalibrēšanas vai ārēju kalibrēšanu, viss, kas tiek īstenoti, tai skaitā saņemtās enerģijas monitoringa, raidītāja jaudas kontroli, aizspriedumiem pašreizējo uzraudzības, piegādes spriegums uzraudzību un temperatūras monitoringa.

Digitālajā atmiņas diagnostikas karti specifisku datu lauks definē šādi.



Optfocus tehnika tagad sniedz jums vislabāko kvalitāti sfp-oc3-ir1 oc3, sfp oc3 lr1 oc3, sfp oc3 lr2 oc3 oc3 155m cisco sfp modules dual fiber vienotā režīmā 1310nm 10 ~ lc 80km no tās profesionālās rūpnīcas. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: SFP OC3 IR1 OC3 SFP OC3 LR1 OC3 SFP OC3 LR2 OC3 OC3 155M cisco SFP modules dual fiber vienotā režīmā 1310nm 10 ~ 80km LC, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana