Mājas > Produkti > SFP uztvērējs > 155M-1.25G SFP

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

GLC-LH-SM, GLC-ZX-SM 1000Base LX vienotā režīmā SFP Mini GBIC Module Double Fiber SM 1310nm 10 ~ 80km LC

IEEE 802.3z standarta ietver 1000BASE-SX pārraidei pa Multi-mode fiber, 1000BASE LX pārraidei pa single-mode fiber
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Apraksts
IEEE 802.3z standarts ietver 1000BASE-SX pārraidei pa Multi-mode fiber, 1000BASE LX pārraidei pa single-mode fiber, 100BASE-FX tiek versiju Fast Ethernet virs Optiskā šķiedra. Tas izmanto 1300 nm pie infrasarkano (NIR) gaismas viļņu pārraidīt pa divām auklām optisko šķiedru, viens receive(RX) un otru – transmit(TX), 100BASE-SX ir Fast Ethernet versija pār Optiskā šķiedra. Tas izmanto divas vairākrežīmu optisko šķiedru šķipsnas saņemšanas un nosūta. Eoptolink ir produkcijas klāstu FE un GE optisko šķiedru transceivers.


Produkta līdzeklim
●Operating temperatūra: vai 0℃-70℃ - 40℃-85℃
●1310 / / 1490/1550nm FP vai DFB LD pārvades
●Transmission attālums: 120 km max
●LC šķiedras interfeiss
●Voltage: + 3.3 v
●Compliant ar ITU-T G.957 G.958 specifikācija
●Compliant (Bellcore) Telcordia GR-468-CORE specifikācijai
●Compliant RoHS specifikācijai


Lietojumprogrammu Standard (standarta)
●ATM SDH PDH SONET tīkla
●Data sakaru tīkls
●Telecom sakaru tīkls


Pasūtījuma informācija

DAĻA NO。

Datu pārsūtīšanas ātrums

Viļņa


Attālums

Saskarnes

Spriegums

LD

Temperatūra

OFSS-8512-05

1.25Gbps

850nm

0,5 km

LC

+ 3.3 v

VCSEL

-20℃-+70℃

OFSS-8512-05 D

1.25Gbps

850nm

0,5 km

LC

+ 3.3 v

VCSEL

-20℃-+70℃

OFSS-1312-10

1.25Gbps

1310nm

10km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-10 D

1.25Gbps

1310nm

10km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-20

1.25Gbps

1310nm

20km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-20 D

1.25Gbps

1310nm

20km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-40

1.25Gbps

1310nm

40km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-40 D

1.25Gbps

1310nm

40km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1512-60

1.25Gbps

1550nm

60km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-60 D

1.25Gbps

1550nm

60km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-80

1.25Gbps

1550nm

80km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS 1512 80 D

1.25Gbps

1550nm

80km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-100

1.25Gbps

1550nm

100km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-100 D

1.25Gbps

1550nm

100km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

-D: ar DDMI Function(DDMI)


OFS-

A


A

B

C

D

E

F

G

Numurs

Parametrs

Apraksts

A

Produkta tips

S = SFP raiduztvērējs

B

Viļņa

13 = 1310nm FP

85 = 850nm VCSEL

14 = 1490nm DFB

15 = 1550nm DFB

133 = 1310nm DFB

155 = 1550nm FP


C

Datu pārsūtīšanas ātrums

12 = 1.25G

03 = 155 M

25 = 2.5G

4 = 4.25G

10 = 10 G

D

Attālums

02 = 2 KM

05 = 550 M

10 = 10 km

20 = 20 KM

120 = 120 km

E

savienotājs

"" = LC

C = SC

F

DDMI

D = DDMI

F

DDMI

G

Komerciālas vai rūpnieciskas tips

Neviens "" = komerciāla tipa

Es = rūpnieciskā tipa


Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā vislabāko kvalitātes glc-lh-sm, glc-zx-sm 1000base lx vienotā režīmā sfp mini gbic modulis double fiber sm 1310nm 10 ~ lc 80km no tās profesionālās rūpnīcas. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: GLC-LH-SM, GLC-ZX-SM 1000base LX vienotā režīmā SFP mini gbic modulis dubultā šķiedrvielu SM 1310nm 10 ~ 80km LC, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana