Mājas > Produkti > SFP uztvērējs > 155M-1.25G SFP

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

GLC-Fe-100BX-D,GLC-Fe-100BX-U 100base SFP LX Divvirzienu SFP raiduztvērējs 1310nm/1550nm 10 80KM SC vai LC

Atbilst specifikācijai (Bellcore) Telcordia GR-468-CORE
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Produkta līdzeklim
●Operating temperatūra: vai 0℃-70℃ - 40℃-85℃
●1310 / / 1490/1550nm FP vai DFB LD pārvades
●Transmission attālums: 120 km max
●LC šķiedras interfeiss
●Voltage: + 3.3 v
●Compliant ar ITU-T G.957 G.958 specifikācija
●Compliant (Bellcore) Telcordia GR-468-CORE specifikācijai
●Compliant RoHS specifikācijai


Lietojumprogrammu Standard (standarta)
●ATM SDH PDH SONET tīkla
●Data sakaru tīkls
●Telecom sakaru tīkls


Pasūtījuma informācija

DAĻA NO。

Datu pārsūtīšanas ātrums

Viļņa

Attālums

Saskarnes

Spriegums

LD

Temperatūra

OFSS-1303-02 D

155MB

1310nm

2km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-20

155MB

1310nm

20km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-20 D

155MB

1310nm

20km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-40

155MB

1310nm

40km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-40 D

155MB

1310nm

40km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-60

155MB

1310nm

60km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-60 D

155MB

1310nm

60km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1503-80

155MB

1550nm

80km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-80 D

155MB

1550nm

80km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-100

155MB

1550nm

100km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-100 D

155MB

1550nm

100km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-120

155MB

1550nm

120km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-120 D

155MB

1550nm

120km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃


OFS-

A


A

B

C

S

E

F

G

Numurs

Parametrs

Sescription

A

ProSuct tips

S = SFP raiduztvērējs

B

Viļņa

13 = 1310nm FP

85 = 850nm VCSEL

14 = 1490nm DFB

15 = 1550nm DFB

133 = 1310nm DFB

155 = 1550nm FP


C

SATA likme

12 = 1.25G

03 = 155 M

25 = 2.5G

4 = 4.25G

10G = 10 G

S

Sistance

02 = 2 KM

05 = 550 M

10 = 10 km

20 = 20 KM

120 = 120 km

E

savienotājs

X = "L" = LC

X = S = SC

F

DDMI

D = DDMI

F

DDMI

G

Komerciālas vai rūpnieciskas tips

Neviens "" = komerciāla tipa

Es = rūpnieciskā tipa


Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā vislabāko kvalitāti glc-fe-100bx-d,glc-fe-100bx-u 100base sfp lx divvirzienu sfp raiduztvērējs 1310nm/1550nm 10 80km sc vai lc savu profesionālo rūpnīcā. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: GLC-Fe-100BX-D,GLC-Fe-100BX-U 100base SFP LX Divvirzienu SFP raiduztvērējs 1310nm/1550nm 10 80KM SC vai LC, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana