Mājas > Produkti > SFP uztvērējs > 155M-1.25G SFP

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

Cisco GLC-SX-MM 1000Base SFP optisko raiduztvērējs Double Fiber vairākrežīmu 850nm 500m LC

IEEE 802.3z standarta ietver 1000BASE-SX pārraidei pa Multi-mode fiber
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Apraksts
IEEE 802.3z standarts ietver 1000BASE-SX pārraidei pa Multi-mode fiber, 1000BASE LX pārraidei pa single-mode fiber, 100BASE-FX tiek versiju Fast Ethernet virs Optiskā šķiedra. Tas izmanto 1300 nm pie infrasarkano (NIR) gaismas viļņu pārraidīt pa divām auklām optisko šķiedru, viens receive(RX) un otru – transmit(TX), 100BASE-SX ir Fast Ethernet versija pār Optiskā šķiedra. Tas izmanto divas vairākrežīmu optisko šķiedru šķipsnas saņemšanas un nosūta. Eoptolink ir produkcijas klāstu FE un GE optisko šķiedru transceivers.


Produkta līdzeklim
●Operating temperatūra: vai 0℃-70℃ - 40℃-85℃
●1310 / / 1490/1550nm FP vai DFB LD pārvades
●Transmission attālums: 120 km max
●LC šķiedras interfeiss
●Voltage: + 3.3 v
●Compliant ar ITU-T G.957 G.958 specifikācija
●Compliant (Bellcore) Telcordia GR-468-CORE specifikācijai
●Compliant RoHS specifikācijai


Lietojumprogrammu Standard (standarta)
●ATM SDH PDH SONET tīkla
●Data sakaru tīkls
●Telecom sakaru tīkls


Pasūtījuma informācija

DAĻA NO。

Datu pārsūtīšanas ātrums

Viļņa


Attālums

Saskarnes

Spriegums

LD

Temperatūra

OFSS-8512-05

1.25Gbps

850nm

0,5 km

LC

+ 3.3 v

VCSEL

-20℃-+70℃

OFSS-8512-05 D

1.25Gbps

850nm

0,5 km

LC

+ 3.3 v

VCSEL

-20℃-+70℃

OFSS-1312-10

1.25Gbps

1310nm

10km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-10 D

1.25Gbps

1310nm

10km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-20

1.25Gbps

1310nm

20km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-20 D

1.25Gbps

1310nm

20km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-40

1.25Gbps

1310nm

40km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-40 D

1.25Gbps

1310nm

40km

LC

+ 3.3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1512-60

1.25Gbps

1550nm

60km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-60 D

1.25Gbps

1550nm

60km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-80

1.25Gbps

1550nm

80km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS 1512 80 D

1.25Gbps

1550nm

80km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-100

1.25Gbps

1550nm

100km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-100 D

1.25Gbps

1550nm

100km

LC

+ 3.3 v

DFB

-20℃-+70℃

-D: ar DDMI Function(DDMI)


OFS-

A


A

B

C

D

E

F

G

Numurs

Parametrs

Apraksts

A

Produkta tips

S = SFP raiduztvērējs

B

Viļņa

13 = 1310nm FP

85 = 850nm VCSEL

14 = 1490nm DFB

15 = 1550nm DFB

133 = 1310nm DFB

155 = 1550nm FP


C

Datu pārsūtīšanas ātrums

12 = 1.25G

03 = 155 M

25 = 2.5G

4 = 4.25G

10 = 10 G

D

Attālums

02 = 2 KM

05 = 550 M

10 = 10 km

20 = 20 KM

120 = 120 km

E

savienotājs

"" = LC

C = SC

F

DDMI

D = DDMI

F

DDMI

G

Komerciālas vai rūpnieciskas tips

Neviens "" = komerciāla tipa

Es = rūpnieciskā tipa


Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā labāko kvalitāti cisco glc-sx-mm 1000base sfp optisko raiduztvērējs double fiber vairākrežīmu 850nm 500m lc savu profesionālo rūpnīcā. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: Cisco GLC-SX-MM 1000base SFP optisko raiduztvērējs double fiber vairākrežīmu 850nm 500m LC, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana