Mājas > Produkti > Barošana pa Ethernet (POE) > POE Media Converter

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

POE Power piegādes šķiedra Ethernet Media Converter 100m Double Fiber no 2 līdz 120KM

POE Power piegādes šķiedra Ethernet Media Converter 100m Double Fiber no 2 līdz 120KM
Šis produkts atbalsta IEEE802.3 10 Base-T standarta/IEEE 802.3 u 100Base-TX/FX standarts/IEEE 802.3z
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Pārskats

Šis produkts atbalsta IEEE802.3 10 Base-T standarta/IEEE 802.3 u 100Base-TX/FX standarts/IEEE 802.3z、IEEE802.3at 100Base-TX/FX standarta, kā arī pilna dupleksā un pusi duplekso režīmu.


Vienkārša kabeļu uzstādīšana

1 pārraides vide pieņem CAT5 vītā pāra tipisks garums ir 100 metru. Tā funkcijas funkcija automātiski identificētu caur līniju un pārrobežu stieple

Šķiedras interfeiss SC/ST šķiedras interfeiss ir duplekso režīmu tipa, tai skaitā diviem interfeisiem, proti, TX un RX. Kad divas optiskās raiduztvērējs ir saskarnē vai pievienots slēdzis ar šķiedras interfeiss, šķiedra ir pārrobežu savienojumu, proti, andquot; TX-RXandquot, andquot; RX-TXandquot; (tieši iejaucoties vienu optisko šķiedru).

2. savienojuma

RJ-45 jack optisko raiduztvērējs caur vītā pāra ir pievienots tīkla ierīces (darba staciju, centrmezgls vai slēdzis) ar RJ-45 interfeisu. Un SC/ST šķiedras interfeiss optisko raiduztvērējs ir pievienots fiber multi/atsevišķu režīmu. Pēc tam ieslēdziet. Atbilstošā gaismas DIODE ir pareizais savienojums. (Skatiet tālāk tabulu LED indikatora lampiņa.

3. funkcija

•Auto MDI/MDIX

•Supports pārāk izmēra paketes līdz 1916 baiti

•Plug-and-play operācija

•Layer 2 pakešu komutācijas, glabāt vai pārsūtīt •Supports cauri saites vaina (LFP)

•Auto sarunu vai piespiedu režīmā

•10/100 Base-TX, 100Base-FX pārveidotājs


Produkts displejs



Pasūtīšanas informācija:

OFS-PE-DS 10/100Mbps PO Media Converter


Lietojumprogrammas


Specifikācijas

Tīkla standarti

· IEEE802.3i 10 Base-T
· IEEE802.3U 100 Base-TX
· IEEE802.3x plūsmas kontrole
· IEEE 802.3 af / pie varas pār Ethernet
· IEEE 802.3 10Base-T
· IEEE 802.3 u 100Base-TX

PoE power

Katram portam (IEEE802.3af) ·15.4W; 25.5W par port(IEEE802.3at)
· Elektroinstalācija: datu andamp; jaudu nodrošina pa pāriem 1/2and. 3/6 vai 4/5 (+) un 7/8(-)
· Cable: līdz cat.5 vai augstāku

Apstrādes veidi

· Saglabāšanas un pārsūtīšanas Pusdupleksais pretspiedienu un IEEE802.3x pilndupleksa plūsmas kontrole

Šķiedras tips

· Multi mode(MM): 50/125, @ 62,5/125μm
Viens režīms (SM):8.3/125,8.7/125,9/125μm

Fiber port

SC/FC/ST

Enerģijas ievade

· DC48-57V ievades

Budžeta pilnvaras

·30W

Dimensija

·90x70x26mm(LxWxH)

LED indikatori

· Sistēma: Power, PoE maksimālā jauda
· Par vienu ostas: saites, aktivitāti, ātruma PoE aktīvs, PoE kļūda

Ekspluatācijas temperatūra

·-10~45℃

Uzglabāšanas temperatūra

·-10~70℃

Krātuves mitrums

·90 % maksimālais relatīvais mitrums, uz kondensācijas

Drošības

· CE/ROHs/FCC

Garantijas

·1 gads

Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā vislabāko kvalitāti poe enerģijas piegādes šķiedra ethernet plašsaziņas līdzekļu konvertācija 100m dubultā šķiedru no 2 līdz 120km no tās profesionālās rūpnīcas. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: POE enerģijas piegādes šķiedra ethernet plašsaziņas līdzekļu konvertācija 100m dubultā šķiedru no 2 līdz 120KM, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana