Mājas > Produkti > Multivides pārveidotājs > Gigabitu multivides pārveidotājs

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

Gigabitu 1000 M Media Converter ar vienu SFP GE Slot Fiber Optic uz RJ45 atbalstu LFP orJumbo Frame

Atbilst IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3 u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

OPTFOCUS sērijas Gigabit Fiber Media Converter piedāvā elastīgumu ar visu veidu no10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45 ports un ļoti stabils Gigabit fiber iespēja veic mediju OPTFOCUS Gigabit mediju pārveidotāju sērijas OFS-gāzes-1 nodrošina pārrēķināšanu starp 10/100/1000Base-T un 1000Base LX/SX tīklu. OFS-gāzes-1 sērija piedāvā trīs veida savienotājs, SC / SFP / WDM savienotājs ar vienu režīmu vai vairākrežīmu plašsaziņas līdzekļiem, kā vajadzīgs, lai Gigabit optisko tīklu efektīvi var būt konstruēta caur Ethernet.


Izstrādāta kompakto izmēru, OFS gāzes 1 var izmantot kā patstāvīgu vienību vai tiek ierīkots mediju pārveidotāju šasijas piemēram OFS-RACK-14 (14-slot Media Converter šasijas veidot centralizētu optisko tīklu. Plašsaziņas līdzekļu šasiju var barot OFS-gāzes-1 enerģijas, lai saglabātu optisko tīklu vienā vietā.


Kā OFS GM/GS sērija pilnībā atbilst IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3 u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T un IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX Gigabit media konversiju uzstādīšana ir diezgan ātri un viegli, vienkārši plug and play. OFS gāzes 1 atbalsta arī plūsmas kontrole un pretspiedienu Pusdupleksais likvidēt pakešu zudumu. Pat ja web UI nav pieejama.


Galvenās iezīmes

◆ Atbilst IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3 u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX

◆ TP ostas atbalsta 10/100/1000Base-T automātisko pārrunu un auto-MDI/MDI-X

◆ Vairākrežīmu Fiber: max attālums līdz 224m / 550m

Singlemode Fiber: max attālums līdz pat 100km

◆ 1000Base-SX: 50/125μm vai @ 62,5/125μm Multi-mode fiber cable līdz 220/550 m

◆ 1000Base-LX: 9/125μm vienā režīmā kabelis nodrošina tālsatiksmes 10 km

◆ 1000Base LX WDM interfeisu līdz 20km (single-mode fiber 9/125μm)

◆ 1000Base LX WDM interfeisu līdz 60km (single-mode fiber 9/125μm) 0

◆ 1000Base-t: 2 pāri Cat. UTP kabelis 5e/5/6, līdz 100 metriem

◆ Automātisko pārrunu 10/100/1000Base-t; Pusdupleksā vai pilndupleksā 10Mbps un 100Mbps

◆ Layer 2 taustiņa funkcija

-IEEE 802.3 x pilndupleksa plūsmas kontroles un pretspiedienu Pusdupleksais likvidēt pakešu zudums

– Atbalstīt auto MDI/MDI-X funkciju

– Uzglabāt- un -uz priekšu mehānismu

-Non-bloķēšanas stiepļu pilnātruma pārsūtīšana likmi

◆ plašsaziņas līdzekļu konvertāciju starp 10/100/1000Base-T un 1000Base-SX/LX

◆ Fiber media ļauj:

-Multi-mode fiber LC/SC/WDM savienotāju, izmantojot

-Vienota-režīmā šķiedrvielu, izmantojot LC/SC/WDM savienotājs

◆ Kompakto izmēru, viegla uzstādīšana un darbs ar ģimeni OPTFOCUS MC Media šasijas (OFS-RACK-14)

◆ Wall-Mountable dizains

◆ LED indikatori viegli tīklu diagnosticēt

◆ šķiedru savienotāju no 1000Base SFP interfeisa izvēle


Pieteikums

Ar augstas veiktspējas datu pārraidi un viegla uzstādīšana, OFS gāzes 1 var veidot tīkla risinājums FTTH (šķiedras uz māju) vai FTTC (Fiber pie ietves malas) interneta pakalpojumu sniedzēji un FTTB (šķiedru ēkai) neliela biroja tīkla vidi uzņēmumu.


Tehniskās specifikācijas

◆Operating standarti:

IEEE802.3 10 Base-T Ethernet

IEEE802.3U Fast Ethernet 100Base-TX/FX,

IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit

◆Wavelength:850nm/1310nm/1550nm

Tabulā ◆MAC adrese: 4k

◆Data buferis: 256K

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps; Vilna: SC, 1000Mbps

◆Cable:

UTP kabelis: Cat 5e vai Cat 6 (max attālumā līdz 100m)

Vilna: vairākrežīmu: 50/125. @ 62,5/125μm (max attālums līdz 550 / 224m)

Singlemode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125μm (max attālums līdz 120km)

◆Connector: FC/PC, vai SC vai SFP ports

◆Flow kontrole

Pilna dupleksā: IEEE802.3x

Half Duplex: pretspiedienu.

◆Conversion režīms: vidējā pārveidošanas

◆Delay: andlt; 10μs

◆Bit kļūda rate: andlt; 1/1000000000

◆MTBF: 80000 stundu

◆LED:

JAUDA (jauda)

FX saite (šķiedru saites darbību),

TP LINK1000 (vītā pāra savienojuma 1000m)

TP LINK100 (vītā pāra savienojuma 100M),

TP akts (vītā pāra pakete pārsūtīšanas darbība)

FDX (Ethernet interfeiss režīma indikators, Full duplex / izslēgšanas, Half duplex)

◆Power prasības:

Input: AC 170 ~ 240V vai DC-36V-72V

Produkcija: DC 5V 2A

◆Power patēriņš: 5W

◆Ambient temperatūra: 0 ~ + 50℃

◆Storage temperatūra: -20 ~ + 70℃

◆Humidity:5 % ~ 90 %

◆Dimensions: iekšējā jauda: 30 × 110 × 140 mm

◆External jauda: 26 x 70 x 93 mm


Šķiedrvielu informāciju

Tips

Savienotājs

Šķiedras tips

Viļņa

Maks. attālums

TX jaudas

Jutība

Saite budžets

OFS-GĀZES-1

SFP

SM/MM/WDM



Pasūtījuma informācija

Modelis

Produkta apraksts

OFS-GĀZES-1

10/100/1000 M SFP Slots Media Converter, bez SFP module

Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā labākās kvalitātes gigabit 1000m mediju pārveidotājs ar vienu sfp ge slot optisko rj45 atbalstu lfp orjumbo rāmi no tās profesionālās rūpnīcas. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: gigabitu 1000 M mediju pārveidotājs ar vienu SFP GE slots optisko lai RJ45 atbalstu LFP orjumbo rāmis, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana