Mājas > Produkti > Multivides pārveidotājs > Gigabitu multivides pārveidotājs

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

Gigabitu 1000M 2 SFP Port Ethernet Media Converter Multi Mode-viena režīma pārveidotājs/repeator

OFS-gāzes-2 Fiber konvertors ir divas SFP ligzdas. To var pārvērst divas optiskās ciparu signālu SFP Modules, kas ir pašu ātrumu starp dažādiem viļņa, dažādu attālumu un citu režīmu (singlemoed/vairākrežīmu, UTP/Fiber). Tas ir populāri pieteikumu optisko digitālo signālu, visa veida...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

OFS-gāzes-2 Fiber konvertors ir divas SFP ligzdas. To var pārvērst divas optiskās ciparu signālu SFPmoduļus, kas ir pašu ātrumu starp dažādiem viļņa, dažādu attālumu un citu režīmu (singlemoed/vairākrežīmu, UTP/Fiber). Tas ir populāri pieteikumu visu veidu optiskās ciparu signālu, piemēram Ethernet signālus, ATM signālus, SDH signālus un kontroles signāliem u.c.


Tehniskās specifikācijas

◆ optisko signālu pārveidošanas var veikt starp multi/vairākrežīmu optisko šķiedru, starp vienu/vairākrežīmu šķiedras vai starp vienu/atsevišķu režīmu šķiedras, kad abi SFP moduļi ir pašu ātrumu.

◆ Atbalsta konversijas 2 ~ 1250Mbps optiskās ciparu signāliem.

◆ Konversijas ātrumu ātri, mazāk kavēšanās, augstas efektivitātes

◆ Interfeisi: SFP ligzdas.

◆ Pārvades tarifs: 2 ~ 2.5Gbps

◆ Power: ārējā vai iekšējā komutācijas jauda: AC100 ~ 240V/DC5V

◆ LED gaismas:

Jauda: barošanas avota statuss

FX1 Link, FX2 saite: SFP savienojuma indikators, mašīnu kontroles un pielāgojot nepatikšanas.

◆ Apkārtējā temperatūra: 0 ~ + 50℃

◆ Uzglabāšanas temperatūra: -20 ~ + 70℃

◆ Mitrums: 5 % ~ 90 %


Modelis

Produkta apraksts

OFS-GĀZES-2

SFP-SFP slots Media Converter, strādāt kā Multi-mode-viena režīma konvertors vai repeator.

SFP Module Opition

SFP raiduztvērējs 155M-2.5G dubultā fiber/atsevišķu šķiedru 0-120 KM

Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā labāko kvalitātes gigabitu 1000m 2 sfp port ethernet mediju pārveidotājs multi režīmu vienā režīmā pārveidotājs/repeator no savas profesionālās rūpnīcas. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: Gigabit 1000 M 2 SFP port ethernet mediju pārveidotājs multi režīmu vienā režīmā pārveidotājs/repeator, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana