Mājas > Produkti > Multivides pārveidotājs > 10 / 100M multivides pārveidotājs

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

Optiskā šķiedra līdz Ethernet Converter 100m 1310 vai 1550nm vienu šķiedru 20 80KM SC SM

Kas nodrošina pašreizējo tīklu aug un paplašinās, OFS-WS01/02 sniegt papildu multivides pārvēršanas tehnoloģiju, lai aizpildītu šāda veida pieprasījums.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

OFS-WS01/02 ir Fast Ethernet Bridge 100Base-FX šķiedra 10/100 Base-TX ekranēts vītā pāra(STP) pārveidotāju. Tā atbalsta izvēlētus Pusdupleksais un pilndupleksa operācijām un atbalsta dažādas šķiedras iespējas. Konvertors auto-pielāgojas visaugstākā līmeņa veiktspēju nodrošina ierīce savienota ar STP ostā. Kad ierīce ir slēdzis vai darbstacijas, kas atbalsta pilnā dupleksā, konvertors pielāgojas pilndupleksa režīmā un nodrošina efektīvu 200Mbps joslas platumu. Ja pievienotā ierīce ir centrmezgls vai darbstacijas, kas atbalsta tikai pusi divpusējo, konvertors pielāgojas pusdupleksa režīmā un nodrošina nominālo 100Mbps joslas platumu. Ignorēt slēdzis nodrošina pilnīga manuālā kontrole pār pusi un pilnā dupleksā operācijas, šķiedru optikas interfeisu. Šķiedrvielu ostu pārveidotājs darbojas 1310 nm un izmanto ST, SC, FC vai WDM savienotāji. Vairākrežīmu modeļi, kas atbalsta attālumus līdz pat 2 km un viena režīma modeļi, kas atbalsta attālumus līdz 20/40/60/80 km ir pieejami.


OFS-WS01/02 sērijas ir ar LFP (Link vaina iziet cauri funkcija) (LLCF/LLR) un DIP slēdzis dizains. LLCF/LLR var nekavējoties signalizācijas administratori multivides saiti problēmu un nodrošināt efektīvu risinājumu, lai pārraudzītu tīkla. DIP slēdzis nodrošina atspējot vai iespējot LFP funkcija. (LFP funkcija nav obligāta)


Galvenās iezīmes

◆The pārraides kanālu optiskos signālus var izpildīt vienu šķiedru. Tas ir dubultojies salīdzinājumā ar dvīņu šķiedras veida šķiedras datu pārraides apjomu.

Ar IEEE 802.3, IEEE 802.3 u ◆Comply 10/100 Base-TX, 100Base-FX standarts

◆Auto sarunas funkcija ļauj UTP ostas auto, izvēlieties 10M 100M un Full Duplex vai Half Duplex

◆UTP ports atbalsta MDI / MDI-X auto krustošanas.

◆Supporting plūsmas kontrole

◆Supporting 1536 baitu paketes

◆Extend šķiedru attālums līdz pat 2km Multi-mode fiber un 20-120 km single-mode fiber

◆One Fiber-optic, 1310nm viļņa, savienotāja tips un attālums atšķiras ar modeli

-OFS-WS01-20: Tx-1310nm, Rx 1550nm

-OFS-WS02-20: Tx-1550nm, Rx 1310nm

◆Data datu pārsūtīšanas ātrums:

-TP: 10/100Mbps

-FX: 100Mbps

◆Duplex režīms atbalsta:

-Pilna vai pusdupleksa režīmā ar automātisko pārrunu (TP)

-Pilna vai pusdupleksa režīmā ar DIP slēdzi (FX)

◆LED rādītāji: jauda, FX 100, FX Link/Act, TX 100, TX FDX, TX Link/Act

◆Supports saite vaina cauri funkcija.

◆Design iekšējās vai ārējās enerģijas piegādes atlasei lietotājiem

◆Internal ķēdes neiespējamība pērkona varētu ievērojami samazināt kaitējumu izraisījis zibens spēriens indukcijas konvertors.


Pieteikums



Standalone un centralizētu pārvaldību Media Converter uzstādīšana

Kas nodrošina pašreizējo tīklu aug un paplašinās, OFS-WS01/02 sniegt papildu multivides pārvēršanas tehnoloģiju, lai aizpildītu šāda veida pieprasījums. OFS-WS01/02 sērijas Media COnverter nodrošina daudzveidīgu kabeļu savienojumu veidu iespējas tikties ar dažādiem tīkla lietojumprogrammas. Tā ir ļoti elastīga OFS-WS01/02 strādāt kā savrupu ierīci vai instalēt vērā centrālā standarta mediju pārveidotāju šasijas nodrošināt centralizētu jaudu. OFS-WS01/02 ir ideāls risinājums ēkas tīkla risinājums FTTH (šķiedras uz mājām) vai FTTC (Fiber pie ietves malas) un FTTB (šķiedru ēkai) IPS, augstskolas un uzņēmumi.


Tehniskās specifikācijas

Standarta ◆Operating:

IEEE802.3 10 Base-T Ethernet

IEEE802.3U 100BASE-TX/FX Fast-Ethernet

IEEE802.3x

Tabulā ◆MAC adrese: 1k

◆Data buferis: 128Kb RAM

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100Mbps; Vilna: SC, 100Mbps

◆Cable:

UTP: Cat. 5 UTP (maksimālais attālums līdz to100m)

Fiber (Singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm(the max distance up to 90km)

◆Flow kontrole

Pilna dupleksā: IEEE802.3 x

Half Duplex: atpakaļ spiediena

◆LED: Power, FX 100, FX Link/Act, 100, TX TX FDX, TX Link/Act.

◆Power: Input: AC 110 ~ 265V vai DC:-36V ~-72V

Produkcija: DC 5V 1A

◆Conversion režīms: vidējā pārveidošanas

◆MTBF: 80000 stundu

◆Ambient temperatūra: 0 ~ + 50℃

◆Storage temperatūra: -20 ~ + 70℃

◆Humidity:5 % ~ 95 %

◆Dimensions:

Ārējais barošanas: 26 (augsta) x 70 (platums) x 94 mm (garums)

Iekšēja jauda: 30 (augsta) 110 (platums) x 140 mm (garums) x

◆Weight

Ārējais barošanas: 0,3 kg

Iekšēja jauda: 0.6kg


Šķiedru optikas informāciju

Tips

Savienotājs

Šķiedras tips

Viļņa

Maks. attālums

TX jaudas

Jutība

Saite budžets

OFS W01/02-20

SC

20km

1310/1550nm

20km

-14 ~-par 6 dBm

-32dBm

18dBm

OFS W01/02-40

SC

40km

1310/1550nm

40km

-8-10 ~-3dBm

-35dBm

27/25dBm

OFS W01/02-60

SC

60km

1490/1550nm

60km

-5-7 ~ 0dBm

-37dBm

32/30dBm

OFS W01/02-80

SC

80km

1490/1550nm

80km

-3-5 ~ 2dBm

-37dBm

34/32dBm


Pasūtījuma informācija

Modelis

Produkta apraksts

OFS DM01

10 / 100M vairākrežīmu pārveidotājs, maksimālo optisko šķiedru attālums līdz pat 2 vai 5 km.

OFS DS01 XX

10 / 100M singlemode pārveidotājs, maksimālo optisko šķiedru attālums no 20 līdz 120 km, xx par summu attālums.

OFS-W01/02 - xx

10 / 100M Singlemode vienu šķiedru pārveidotāji ir jāizmanto un orderd pāri. Vienu kopu WS01 ir jāsavieno ar citu kopums WS02 izmantošanai. WS01 pārraida optiskās viļņu garuma 1310nm, saņemt 1550nm optiskās viļņu garuma; WS02 pārraida optiskās viļņu garuma 1550nm, saņemt 1310nm optiskās viļņu garuma. Šķiedrvielu maksimālais attālums ir līdz 20, 40, 60, 80 km. XX ir attālumu summa.

Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā labākās kvalitātes Optiskā šķiedra ethernet converter 100m 1310 vai 1550nm vienu šķiedru sm 20 80km sc savu profesionālo rūpnīcā. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: Optiskā šķiedra līdz ethernet converter 100 M 1310 vai 1550nm vienu šķiedru SM 20 80KM SC, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana