Mājas > Produkti > Multivides pārveidotājs > 10 / 100M multivides pārveidotājs

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

100m nelieli tīkla Fiber Media Converter 1310nm vai 1550nm vienu šķiedru 20KM SC SM

10 / 100M vairākrežīmu MINI konvertors, maksimālo optisko šķiedru attālums līdz pat 2 vai 5 km.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

OPTFOCUS Series Mini Fiber Media Converter ir Ethernet optisko - konversijas aprīkojumselektronisko signālu starp UTP interfeiss 10 / 100M (TX) un 100 M šķiedras interfeiss (FX). Tradicionālo 10 / 100M Fast Ethernet var pagarināt līdz 120km caur optisko šķiedru saites attālumu. Veiktspēju un produktu kvalitāti ir lielisks, jo pieņemot jaunāko IC. 3 grupas LED norādīto gaismas pilnībā pārraudzīt darba apstākļu konvertori. Lietotājiem ir viegli novērot tīkla darbību. Tīkla lietotājiem paredzēta sērijas produkti ar saprātīgu cenu. OPTFOCUS sērijas pārveidotāji varētu izmantot vienatnē; bet Converter karte ir jāievieto 16 slotiem RACK sniegto OPTFOCUS. Kultūraugu., kas ir piemērots lietošanai tīkla centru.


Galvenās iezīmes

◆The pārraides kanālu optiskos signālus var izpildīt vienu šķiedru. Tas ir dubultojies salīdzinājumā ar dvīņu šķiedras veida šķiedras datu pārraides apjomu.

◆Auto sarunas funkcija ļauj UTP ostas auto, izvēlieties 10M 100M un Full Duplex vai Half Duplex

◆UTP ports atbalsta MDI / MDI-X auto krustošanas.

◆Supporting plūsmas kontrole

◆Supporting 1552 baitu paketes

◆Extend šķiedru attālums līdz pat 2km Multi-mode fiber un 20-120 km single-mode fiber

◆Internal ķēdes neiespējamība pērkona varētu ievērojami samazināt kaitējumu izraisījis zibens spēriens indukcijas konvertors.

◆Design ārējās enerģijas piegādi lietotājiem.


Tehniskās specifikācijas

Standarta ◆Operating:

IEEE802.3 10 Base-T Ethernet

IEEE802.3U 100BASE-TX/FX Fast-Ethernet

IEEE802.3x

Tabulā ◆MAC adrese: 1k

◆Data buferis: 128Kb RAM

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100Mbps; Vilna: SC, 100Mbps

◆Cable:

UTP: Cat. 5 UTP (maksimālais attālums līdz to100m)

Fiber (Singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm(the max distance up to 90km)

◆Flow kontrole

Pilna dupleksā: IEEE802.3 x

Half Duplex: atpakaļ spiediena

◆LED: Power, FX, TP

◆Power: Input: AC 110 ~ 265V vai DC:-36V ~-72V

Produkcija: DC 12-24V 1A

◆Conversion režīms: vidējā pārveidošanas

◆MTBF: 80000 stundu

◆Ambient temperatūra: 0 ~ + 50℃

◆Storage temperatūra: -20 ~ + 70℃

◆Humidity:5 % ~ 95 %

◆Dimensions:

Ārējais barošanas: 54 (augsta) x 50 (platums) x 23 mm (garums)


Šķiedru optikas informāciju

Tips

Savienotājs

Šķiedras tips

Viļņa

Maks. attālums

TX jaudas

Jutība

Saite budžets

OFS DMS

ST/SC

vairākrežīmu

850/1310nm

2km

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

OFS DSS25

SC

singlemode

1310nm

25km

-14 ~-8dBm

-32dBm

18dBm

OFS DSS40

SC

singlemode

1310nm

40km

-8 ~-3dBm

-33dBm

25dBm

OFS DSS60

SC

singlemode

1310nm

60km

-3 ~ 0dBm

-36dBm

33dBm

OFS DSS80

SC

singlemode

1550nm

80km

-10 ~-5dBm

-35dBm

25dBm

OFS DSS100

SC

singlemode

1550nm

100km

-5 ~ 0dBm

-36dBm

31dBm

OFS DSS120

SC

singlemode

1550nm

100km

-1 ~ 3dBm

-36dBm

35dBm

OFS W01S/02S-20

SC

20km

1310/1550nm

20km

-14 ~-par 6 dBm

-32dBm

18dBm

OFS W01S/02S-40

SC

40km

1310/1550nm

40km

-8-10 ~-3dBm

-35dBm

27/25dBm

OFS W01S/02S-60

SC

60km

1490/1550nm

60km

-5-7 ~ 0dBm

-37dBm

32/30dBm

OFS W01S/02S-80

SC

80km

1490/1550nm

80km

-3-5 ~ 2dBm

-37dBm

34/32dBm


Pasūtījuma informācija

Modelis

Produkta apraksts

OFS DMS

10 / 100M vairākrežīmu MINI konvertors, maksimālo optisko šķiedru attālums līdz pat 2 vai 5 km.

OFS-DSS-XX

10 / 100M singlemode MINIConverter, maksimālo optisko šķiedru attālums no 20 līdz 120 km, xx par summu attālums.

OFS-W01S/02S - xx

10 / 100M Singlemode vienu šķiedru MINI pārveidotāji ir jāizmanto un orderd pāri. Vienu kopu WS01S ir jāsavieno ar citu kopums WS02 izmantošanai. WS01S transmittedoptical viļņu 1310nm, saņemt 1550nm optiskās viļņu garuma; WS02S transmittedoptical viļņu 1550nm, saņemt 1310nm optiskās viļņu garuma. Šķiedrvielu maksimālais attālums ir līdz 20, 40, 60, 80 km. XX ir attālumu summa.

Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā labākās kvalitātes 100m nelieli tīkla šķiedras mediju pārveidotājs 1310nm vai 1550nm vienu šķiedru sm 20km sc savu profesionālo rūpnīcā. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: 100m nelieli tīkla šķiedrvielu plašsaziņas līdzekļu konvertācija 1310nm vai 1550nm vienu šķiedru SM 20KM SC, Ķīna, factory, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana