Mājas > Produkti > Industriālais Ethernet > Nepārvaldīts industriālais Ethernet komutators

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

Gigabitu 9port nozares Switch 8 SFP Fiber Port 1 ETH Port

Tas palīdz lietotājiem saprast, Ethernet datu apmaiņu, konverģence un tālu novietotu optiskās pārraides funkcija.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas


Produkta apraksts

GW-65-1GX8GTis nepārvaldītu rūpnieciskā līmenī Gigabit Ethernet slēdzis ar 1 Gigabit Fiber port, 8 10/100/1000Base-T adaptīvā interfeisa Ethernet RJ45. Tas palīdz lietotājiem saprast, Ethernet datu apmaiņu, konverģence un tālu novietotu optiskās pārraides funkcija. Iekārta ir priekšrocības nav ventilators, mazu strāvas patēriņu, viegli lietojami, maza izmēra, vienkārša uzturēšana un tā tālāk. Produkta noformējums atbilst Ethernet standarts, pievienot zibens aizsardzība, anti-static aizsardzības pasākumi-40 GRĀDI C ~ +85 plašu darba temperatūra, stabilu un uzticamu veiktspēju. Ierīce var plaši izmantot inteliģentas transporta, telekomunikāciju, drošības, soda un vērtspapīru, muitas, jūras, elektriskās strāvas, ūdens saudzēšana un naftas laukiem un citos platjoslas datu pārraidei.


Galvenās iezīmes

Ieejas spriegums: DC10 ~ 58V (dubulto jaudu atlaišanas rezerves)

Darba temperatūra:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Korpuss: IP40 aizsardzības pakāpe, DIN dzelzceļa tipa, metāla alumīnija, neviena ventilatora dizains

Pārbaudes ziņojums: caur ministrijas sabiedriskās drošības inspekcijas ziņojumu, CCC/FCC/CE/ROHS


Specifikācijas

Porti

Daudzums: 9

Fiber Ports: viens 1000BaseFX ostās (Multi/Single Mode、Dual/Single Fiber、SFP port)

RJ45: astoņas 10/100/1000BASE-T RJ45

Pārsūtīšanas režīms: pilnu duplekso režīmu

Lietojumprogrammas līmeņa: L2

Backplane joslas platums: 20Gbps

Pakešu pārsūtīšanas ātrums: 14.88Mpps

MAC: 16K

Buferšķīdums: 2M

Aizkaves laiks: andlt; 5μs

Exchange: Store - uz priekšu

LED indikators

Power(PWR)

TX、FX(Link/Act)

Korpuss: metāla materiāls

Dzesēšana: dabas dzesēšanas, ne ventilators

Izmēri: 143 x 104 x 48mm (plašu, dziļu x x augsta)

Svars: 0,85 Kg

Instalēšanas režīmā: DIN kartes dzelzceļa tips

Darbības temperatūra:-40 ℃ ~ +85 ℃

Uzglabāšanas temperatūra:-40℃ ~ +85 ℃

Relatīvais mitrums: 5 ~ 95 % (bez sala)

Pārraides attālums

Vītā pāra: 100m (CAT5e cable CAT6 tīkla lietošana)

Multi-mode: 550 m

Vienu-režīms: 20/40/60/80 / 100km

MTBF:100, 000 stundu

Jauda

Ieejas spriegums: DC10 ~ 58V (dubulto jaudu atlaišanas rezerves)

Piekļuves termināls: Phoenix termināļa

Jauda (pilna slodze) andlt; 5W

Garantijas laiks: 5 gadi

Sertifikācija: Ministrijas valsts drošības inspekcijas report、CCC 、 CE、FCC、 Rohs


Produkta priekšējā paneļa


Pasūtīt informāciju

Modelis

Produkta apraksts

OFS IGSF1T8

Nepārvaldītu rūpnieciskā līmenī Gigabit Ethernet komutatoru, 1 Gigabit Fiber ports, Ethernet interfeiss 8 10/100/1000Base-T adaptīvā RJ45

OFS-PE-IGSF1T8

Nepārvaldītu rūpnieciskā līmenī Gigabit Ethernet komutatoru, 1 Gigabit Fiber ports, 8 10/100/1000Base-T adaptīvā Ethernet interfeiss RJ45, POE funkcija

Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā vislabāko kvalitātes gigabit 9port nozares switch 8 sfp šķiedrvielu port 1 eth ostas no tās profesionālās rūpnīcas. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: gigabitu 9port nozares switch 8 SFP fiber port 1 eth ports, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana