Mājas > Produkti > Industriālais Ethernet > Nepārvaldīts industriālais Ethernet komutators

Sazinieties ar mums

Pievienot: 6F B ieejas, Block A, Jiajizhou Building, 71 Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Zip: 518100

Tel: + 86-755-26511956

Fakss: + 86-755-26511956

E-pasts: Jenny@optfocus.com

10/100/1000 M 6 Port Fiber Ethernet Switch 4 ETH Port-2 SFP Fiber Port

Ierīce var plaši izmantot viedo transporta, telekomunikāciju, drošības, finanses un vērtspapīru, muitas
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas


Produkta apraksts

Produkts ir nepārvaldīts rūpnieciskā līmenī Gigabit Ethernet komutatoru, 2 Gigabit Fiber ports, Ethernet interfeiss 4 10/100/1000Base-T adaptīvā RJ45. Tas palīdz lietotājiem saprast, Ethernet datu apmaiņu, konverģence un tālu novietotu optiskās pārraides funkcija. Iekārta ir priekšrocības nav ventilators, mazu strāvas patēriņu, viegli lietojami, maza izmēra, vienkārša uzturēšana un tā tālāk. Produkta noformējums atbilst Ethernet standarts, pievienot zibens aizsardzība, anti-static aizsardzības pasākumi-40 GRĀDI C ~ +85 plašu darba temperatūra, stabilu un uzticamu veiktspēju. Ierīce var plaši izmantot inteliģentas transporta, telekomunikāciju, drošības, soda un vērtspapīru, muitas, jūras, elektriskās strāvas, ūdens saudzēšana un naftas laukiem un citos platjoslas datu pārraidei.


Galvenās iezīmes

Ieejas spriegums: DC10 ~ 58V (dubulto jaudu atlaišanas rezerves)

Darba temperatūra:-40 ℃ + 85 ℃

Korpuss: IP40 aizsardzības pakāpe, DIN dzelzceļa tipa, metāla alumīnija, neviena ventilatora dizains

Pārbaudes ziņojums: caur ministrijas sabiedriskās drošības inspekcijas ziņojumu, CCC/FCC/CE/ROHS


Specifikācijas

Porti

Daudzums: 6

Fiber porti: Divi 1000BaseFX porti (SC/ST/FC/LC savienotāju, neobligāts)

RJ45:Four 10/100/1000BASE-T RJ45

Pārsūtīšanas režīms: pilnu duplekso režīmu

standarts: IEEE 802.3 u 802.3、IEEE 、IEEE 802.3I、IEEE 802.3z、IEEE 802.3at

Lietojumprogrammas līmeņa: L2

Backplane joslas platums: 12Gbps

Pakešu pārsūtīšanas ātrums: 8.928Mpps

MAC: 8K

Buferšķīdums: 1M

aizkaves laiks: andlt; 4μs

Exchange: Store - uz priekšu

LED

Jauda

TX、FX(Link/Act)

Korpuss: metāla materiāls

Dzesēšana: dabas dzesēšanas, ne ventilators

Izmērs: 143 x 104 48 mm x (plašu, dziļu x x augsta)

Svars: 0,85 Kg

Instalēšanas režīmā: DIN kartes dzelzceļa tips

Darbības temperatūra:-40 ℃ ~ +85 ℃

Uzglabāšanas temperatūra:-40℃ ~ + 85℃

Relatīvais mitrums: 5 ~ 95 % (bez sala)

Pārraides attālums vītā pāra: 100m (izmantojot CAT5e CAT6 tīkla kabelis))

pārraides attālums

Vītā pāra: 100m (CAT5e, CAT6)

Multi-mode: 550 m

Viens režīms: 20, 40,60 80,100, 120 Km, Neobligāts

MTBF:100, 000 stundu

Jauda

Ieejas spriegums: DC10 ~ 58V (dubulto jaudu atlaišanas rezerves)

Piekļuves termināls: Phoenix termināļa

Jauda (pilna slodze) andlt; 4W

Garantijas laiks: 5 gadi

Sertifikācija: Ministrijas valsts drošības inspekcijas report、CCC 、 CE、FCC、 Rohs


Produkta priekšējā paneļa


Pasūtīt informāciju

Modelis

Produkta apraksts

OFS IGSF2T4

Nepārvaldītu rūpnieciskā līmenī Gigabit Ethernet komutatoru, 2 Gigabit fiber ports(SFP), 410/100/1000Base-TRJ45

OFS-PE-IGSF2T4

Nepārvaldīto rūpniecības līmeņa Gigabit Ethernet komutatoru, 2 Gigabit fiber ports(SFP), 410/100/1000Base-TRJ45 POEpower piegāde

Optfocus tehnoloģija tagad piedāvā vislabāko kvalitāti 10/100/1000 m 6 port šķiedrvielu ethernet switch 4 eth sfp ports-2 šķiedrvielu ostas no tās profesionālās rūpnīcas. Pazīstamākie kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem dažādu šķiedru optisko izstrādājumu Ķīnā, mēs varam apliecināt savu labas kvalitātes un lielisku sniegumu.

Hot Tags: 10/100/1000 M 6 port šķiedrvielu ethernet switch 4 eth ostas 2 SFP šķiedrvielu ostā, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotāji
Saistītie produkti

Izmeklēšana